Hakkımda

Hakkımda | Mert Birden

Ben Kimim?

Mert Birden was born in Istanbul in 1996. After completing his primary and secondary education, he took steps to focus on his field of interest.


Mert Birden started to be very interested in social media from a very young age. Mert Birden, who did not want to be indifferent to this interest in social media, made it his goal to improve himself in the field of social media after secondary school.


Mert Birden has developed and specialized in social media, in areas such as corporate identity creation, content production, and crisis management.


Mert Birden, who works with many famous names, said that his interest in social media is increasing day by day and that someone who is interested in this field will never rust and get old. Mert Birden's goal is to open a global agency around the world and to represent Turkey in the international arena.

Yeteneklerim

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sizin için sosyal medya hesaplarınıza danışmanlık hizmeti sağlayabilirim.

Web Site Projeleri

Sizin için web site projelerinizi başarılı bir şekilde sonuçlandırabilir veya mevcut sitelerinize düzenleme hizmeti sağlayabilirim.

Sosyal Medya İçerik Üreticisi

Sizin için sosyal medya hesaplarınızda kullanabileceğiniz içerik fikirleri sunumu hazırlayabilir ve üretebilmeniz adına pratik bir çalışma sağlayabilirim.

Google ve Basın PR Çalışması

Sizin için google ve basın PR çalışmanızı yürütebilir internet üzerinde daha güncel bilgilerle aranma sonuçları elde edeceğiniz bir hizmet sağlayabilirim.

Sosyal Medya Projelik Hesaplar

Sizin için sosyal medyada takipçisi bulunan ve istediğiniz kişisel , kurumsal veya konsept projelerinizi hayata geçirebileceğiniz hazır hesap hizmeti sağlayabilirim.

Sosyal Medya Mavi Tik Doğrulama

Sizin için sosyal medya hesaplarınıza kişisel , sanatçı veya istediğiniz bir unvana ait '' Mavi Tik '' doğrulama hizmeti sağlayabilirim.